SK Lucián
Cvičení, zábava a mnohem víc pro celou rodinu

Cvičení pro maminky s kočárkem

Proč cvičení s kočárkem?

Každá žena touží stále dobře vypadat a navíc cítit se skvěle. Po porodu to platí dvojnásob. Jakmile se narodí děťátko, nejen naše hospodaření s volným časem se razantně změní. Není potřeba však sedět sama doma a čekat na manžela, až se vrátí z práce, abych se mohla jít věnovat svému tělu. Bez nutnosti hlídání vyrážíme cvičit ve veselé skupince do terénů kolem přehrady v Jablonci nad Nisou.

Mám za sebou již dvě krásné sezony cvičení s kočárky. Maminky si dvakrát týdně dávají do těla intervalovým tréninkem propojeným s posilováním vlastní vahou vycházejícím ze středu těla. Zapotíme se u laviček, stromů, na trávě, u kočárků či s dětmi v náruči.

Intervalový trenink je : sportovní chůze okořeněná zajímavými prvky či lehký jogging v kardio zoně pro efektivní spalování tuků.

Přijďte si užít krásné dopoledne, zakončené drbárnou u kafíčka či piknikem na trávě za krásného počasí. Vznikají zde kamarádství, vyrýsovaná těla a ještě jdeme dětem už od útlého věku příkladem v tom, že sportování je běžnou součástí života.

Nejčastější otázky

Proč bych měla platit za procházku? Nejde o placenou procházku, ale propracovaný trenink, kdy se zapotíte, posílíte, protáhnete a společně s ostatními maminkami a dětmi si společně užíváte. Sdílíte své radosti, starosti a nacházíte nové kamarádky.

Není to trapné? Věřte mi, že za krásnými spokojenými a zářícími ženami se každý rád otočí a škarohlíd škarohlídem zůstane.
Jak staré děti se mohou účastnit? Od šestinedělí do 2 let. Měřítkem je, že dítko vydrží spokojeně sedět hodinku v kočárku.

Co mám mít s sebou?

Sportovní oblečení ve více vrstvách ( průběžně odkládáme a zase přioblékáme), sportovní obuv, náhradní tričko pro sebe ( převlečení po lekci, abyste nenastydla) rychlé svačinky pro děti, co jsou po ruce ( křupky, rohlík,kapsičky, ovoce) plenky, ubrousky, pití

Jsem po císařském řezu?

Pak po 12ti týdnech a po lékařské kontrole, kdy vím, že jsem v pořádku a jizva již není bolestivá.

Musím se přihlašovat?

Ano, v případě náhlé nemoci či nepřízně počasí vím koho kontaktovat.

Těším se na shledání s vámi.


O mně

Vzdělání

Bc. Vysoká škola podnikání Ostrava
Ing. Vysoká škola finanční a správní Praha

Kurzy

Instruktorka Strollering
Instruktorka Pilates Elixír studio Praha
Posturální analýza se zaměřením na Stott metodiku, Pilateslife Liberec

Koníčky

sporty všeho druhu - v létě či v zimě...in-liny, kolo,běh, aerobic, fitness, plavání, lyže

Děti

Lucinka, rok narození 2013,

Ondra, rok narození 2016

Životní heslo

S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÍP

Svými slovy

Cvičení mě provází celým životem - podle mě je to nezbytná součást života každého z nás.
Ve 12-ti letech se stal AEROBIC mou velkou láskou. Účastnila jsem se několika finále Master Class. Jezdila jsem na víkendové semináře a na dovolené k moři -pochopitelně s cvičením :).
V roce 2010 jsem se probojovala do finálové desítky soutěže Fitness Models, takže o cvičení a posilování vím ze své téměř každodenní praxe hodně.
3roky jsem jezdila spinning a jako kompenzaci začala dělat power yogu.
Ve chvíli, kdy se mi narodila dcerka, jsem hledala variantu, jak být s ní a zároveň dostat zpátky kondici a radost z pohybu díky pravidelnému přísunu endorfinů. Splnila jsem si tím pádem i letitý sen a stala se instruktorkou STROLLERINGU a PILATES, kde uplatňuji své zkušenosti. Na strolleringu se tedy v intervalových trénincích pěkně zahřejeme, zaposilujeme a na pilates znovu objevíme hluboké svaly a protáhneme ztuhlá těla. Těším se, že vás strhnu ke cvičení a stanete se na sportu stejně závislé jako jsem já.